KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498192
nr 1249 8192
Erik Juselius
(1891-1948), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 35, Juobmotjokko. Olja på duk, 45x54
Erik Juselius, finländsk målare född 1891, död 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:59:40
800 kr
1.000 kr